FABRYKA SZTUKI
ARCHIWUM

K87

2009

 alo  Wystawy 2002-2011 >>   Akt w Małym Mieście   Prace   

Akt w Małym Mieście

Happening:Prace Artystów:

Akt w Małym Mieście Slavek Blatton - Studiował na warszawskiej ASP, gdzie uzyskał dyplom z nagrodą rektorską za malarstwo i grafikę.
Wit Bogusławski  Akt w Małym Mieście 1960 Urodzony w Warszawie 1982 - 1986 studia na Akademii Sztuk Pięknych w Istambule,
Akt w Małym MieściePaweł Cabanowski urodził się w 1964 r w Warszawie. Studia na Wydziale Malarstwa ASP w Warszawie.
Akt w Małym MieścieSergiej Czajka - 1997-2001 studia na Wydziale Projektowania w Szkole Sztuk Pięknych oraz 2002-2004 na Wydziale Malarstwa ASP w Krakowie.
Akt w Małym MieścieAnna Luiza Juśkiewicz Studia na Wydziale Malarstwa ASP w Warszawie w Pracowni prof. J. Sienickiego i prof. S. Gierowskiego.
Akt w Małym MieścieBeata Kamoji Urodzona 11 sierpnia 1965r w Warszawie. W roku 1994 ukończyła studia na wydziale malarstwa, na warszawskiej ASP
Akt w Małym MieścieKicior Malarz i poeta, żywy dinozaur pochodzący z cywilizacji dzieci kwiatów , były grafik drugiego obiegu wydawniczego
Akt w Małym MieścieSylwia Krzemianowska grafik - projektant - należy do Stowarzyszenia Fabryka Sztuki. Projektuje okładki i ilustracje do pism i książek, współpracuje z firmami i organizacjami
Akt w Małym MieściePiotr Kubas Studiował na Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie na Wydziale Konserwacji Malarstwa Ściennego.
Akt w Małym MieścieJerzy Lassota Urodził się 15 listopada 1946r. Współzałożyciel Warszawskiej Grupy Malarzy Niezależni 69, Więcej ...
Akt w Małym MieścieOlga Łukasik studentka III roku edukacji artystycznej w zakresie sztuk plastycznych Licencjacka
Akt w Małym MieścieMiron Urodził się w 1946 r w Warszawie. Współzałożyciel Warszawskiej Grupy Malarzy Niezależni 69,
Akt w Małym MieścieLakonia Cyrulik Urodzona się 23 października 1976r w Warszawie.
Akt w Małym MieścieAndrzej Renes Urodził się w 1958 r w Grodkowie. Studia na warszawskiej ASP. Dyplom w pracowni prof. S. Słoniny.
Akt w Małym MieścieAnna Sobol Absolwentka wydziału malarstwa Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie. 1983 - dyplom w pracowni Jana Tarasina.
Akt w Małym MieścieMałgorzata Serwatka Kopacewicz Klasyczne malarstwo, rysunek, kolaż, happeningi, sztuka użytkowa.
Akt w Małym MieścieMilada Magdalena Tokarska Moją ulubioną techniką jest malarstwo na jedwabiu. Traktuję to, jak wyzwanie, pełne niespodzianek.
Akt w Małym MieścieFlora Wadowska Biżuterie robi od 25 lat, od kilku lat też maluje, większość prac znajduje się w zbiorach prywatnych w kraju i zagranicą.
Akt w Małym MieścieIgor Yelpatov urodził się w 1964 roku w mieście Gorki (Niżni Nowgorod) w Rosji.
 alo  Wystawy 2002-2011 >>   Akt w Małym Mieście   Prace   

Małgorzata Serwatka-Kopacewicz, Milanówek, www.kopacewicz.pl